STEIGĖJAI

STEIGĖJAI

Širdies nepakankamumu sergančiųjų asocicija buvo įkurta 2016 metais.

ASOCIACIJOS STEIGĖJAI:

rimvydas_vekerotas

Rimvydas Vekerotas prieš 10 metų gavo donoro širdį, sako, kad iki gyvenimo pabaigos būsiąs dėkingas tokią auką padariusiai nežinomo žmogaus šeimai. Vyriškis sunkios širdies nepakankamumo diagnozės kadaise pasmerktas – šiandien gali matyti kaip auga jo sūnus. Šiandien Rimvydas yra aktyvus asociacijos „Gyvastis“ renginių dalyvis – ne tik skatina donorystę, bet ir drąsiai siekia sportinių varžybų medalių.

ricardas_tamosevicius

Ričardas Tamoševičius, verslininkas, kuris visą gyvenimą aktyviai dirbęs šiandien gyvena su širdies nepakankamumo diagnoze. Ričardas šiandien turi tikslą ir siekia, kad į Širdies nepakankamumu sergančiųjų asociaciją drąsiai jungtųsi visi, kam tai svarbu – pacientai, jų artimieji, ir visi kam tai svarbu.

tatjana

Tatjana Pirmaitienė, asociacijos prezidentė, daugiau nei dešimtmetį dirbanti finansinį darbą gyvybės draudimo bendrovėje. Užauginusi dvi dukras, šiandien džiaugiasi ir stebi, kaip auga 4 anūkai. Ir jiems ji ne močiutė, ne bobutė, o tiesiog – Tania, draugė ir žmogus, su kurio galima pasitarti, pasidalinti džiaugsmais ir rūpesčiais. Negali pakęsti monotonijos, mėgsta keliauti, dievina permainas ir bendravimą, didžiausia gyvenimo vertybė – nepriklausomybė, o svajonė – kelionė į Ameriką.

PARAŠYKITE MUMS

Siunčiama

© ŠIRDIES NEPAKANKAMUMU SERGANČIŲJŲ ASOCIACIJA

Log in with your credentials

Forgot your details?