STEIGĖJAI

STEIGĖJAI

Širdies nepakankamumu sergančiųjų asocicija buvo įkurta 2016 metais.

ASOCIACIJOS STEIGĖJAI:

Aistė Štaraitė, 2019 metais naujai išrinkta asociacijos prezidentė, jos tikslas, kad apie širdies nepakankamumą žinotų kiekvienas. Aistei 2016 metais buvo diagnozuotas IV stadijos širdies nepakankamumas, kuris greitai buvo suvaldytas medikamentais. Praėjus keletui metų liga paūmėjo ir tą kartą gyvybę išgelbėjo dirbtinė širdis, kairįjį skilvelį pavaduojanti pompa, Aistė ateityje laukia širdies transplantacijos, o belaukdama siekia padėti ir palaikyti sergančiuosius širdies nepakankamumu.

Rimvydas Vekerotas prieš 10 metų gavo donoro širdį, sako, kad iki gyvenimo pabaigos būsiąs dėkingas tokią auką padariusiai nežinomo žmogaus šeimai. Vyriškis sunkios širdies nepakankamumo diagnozės kadaise pasmerktas – šiandien gali matyti kaip auga jo sūnus. Šiandien Rimvydas yra aktyvus asociacijos „Gyvastis“ renginių dalyvis – ne tik skatina donorystę, bet ir drąsiai siekia sportinių varžybų medalių.

Ričardas Tamoševičius, verslininkas, kuris visą gyvenimą aktyviai dirbęs šiandien gyvena su širdies nepakankamumo diagnoze. Ričardas šiandien turi tikslą ir siekia, kad į Širdies nepakankamumu sergančiųjų asociaciją drąsiai jungtųsi visi, kam tai svarbu – pacientai, jų artimieji, ir visi kam tai svarbu.

© ŠIRDIES NEPAKANKAMUMU SERGANČIŲJŲ ASOCIACIJA

Log in with your credentials

Forgot your details?