STEIGĖJAI

STEIGĖJAI

Širdies nepakankamumu sergančiųjų asocicija buvo įkurta 2016 metais.

ASOCIACIJOS STEIGĖJAI:

Rimvydas Vekerotas prieš 10 metų gavo donoro širdį, sako, kad iki gyvenimo pabaigos būsiąs dėkingas tokią auką padariusiai nežinomo žmogaus šeimai. Vyriškis sunkios širdies nepakankamumo diagnozės kadaise pasmerktas – šiandien gali matyti kaip auga jo sūnus. Šiandien Rimvydas yra aktyvus asociacijos „Gyvastis“ renginių dalyvis – ne tik skatina donorystę, bet ir drąsiai siekia sportinių varžybų medalių.

Ričardas Tamoševičius, verslininkas, kuris visą gyvenimą aktyviai dirbęs šiandien gyvena su širdies nepakankamumo diagnoze. Ričardas šiandien turi tikslą ir siekia, kad į Širdies nepakankamumu sergančiųjų asociaciją drąsiai jungtųsi visi, kam tai svarbu – pacientai, jų artimieji, ir visi kam tai svarbu.

Tatjana Pirmaitienė, asociacijos prezidentė, daugiau nei dešimtmetį dirbanti finansinį darbą gyvybės draudimo bendrovėje. Užauginusi dvi dukras, šiandien džiaugiasi ir stebi, kaip auga 4 anūkai. Ir jiems ji ne močiutė, ne bobutė, o tiesiog – Tania, draugė ir žmogus, su kurio galima pasitarti, pasidalinti džiaugsmais ir rūpesčiais. Negali pakęsti monotonijos, mėgsta keliauti, dievina permainas ir bendravimą, didžiausia gyvenimo vertybė – nepriklausomybė, o svajonė – kelionė į Ameriką.

© ŠIRDIES NEPAKANKAMUMU SERGANČIŲJŲ ASOCIACIJA

Log in with your credentials

Forgot your details?