APIE ASOCIACIJĄ

APIE ASOCIACIJĄ

Lietuvos širdies nepakankamumu sergančiųjų asociacija –

tai savanoriška, nepriklausoma, pelno nesiekianti visuomeninė organizacija, kuri vienija žmones, sergančius širdies nepakankamu.

Tikslas

Atstovauti širdies nepakankamu sergančiųjų pacientų  interesus,  jų pilietinėms, socialinėms ir ekonominėms teisėms, aktyvinti  jų dalyvavimą visuomeniniame ir socialiniame gyvenime.

Uždaviniai:

• Supažindinti visuomenę ir valstybės institucijas su širdies nepakankamumu sergančiųjų problemomis.
• Bendradarbiauti su visuomeninėmis ir valstybinėmis institucijomis, sprendžiant širdies nepakankamu sergančiųjų gydymo, psichologines, aprūpinimo medikamentais ir socialinės adaptacijos problemas.
• Rūpintis sergančiųjų širdies nepakankamu medicininiu švietimu bei reabilitacija.
• Teikti metodinę pagalbą asociacijos nariams ir jų artimiesiems.
• Dalyvauti kuriant ir vykdant socialines programas, atsižvelgiant į žmonių, sergančių širdies nepakankamu, poreikius, interesus ir galimybes.
• Užmegzti ir palaikyti ryšius su tarptautinėmis bei kitų šalių giminingomis organizacijomis.

© ŠIRDIES NEPAKANKAMUMU SERGANČIŲJŲ ASOCIACIJA

Kvietimas

Daug kalbame apie širdį. Tačiau svarbiausią mūsų gyvenimo variklį mes dažniausiai pamirštame ir pajaučiame tik tada, kai netekusi jėgų mūsų širdis stoviniuoja ar stukteli taip stipriai, kad tuo metu visas pasaulis slysta mums iš po kojų.

Ką daryti, kad taip neatsitiktų?

Maloniai kviečiame dalyvauti nuotoliniame edukaciniame renginyje"INFARKTUI-NE", skirtame visai visuomenei, pacientams ir jų artimiesiems, kuris vyks šių metų gruodžio 15 d. nuo 15:00 val.

Kartu paminėkime Pasaulinę miokardo savaitę ir skatinkime širdies ir kraujagyslių ligų bei kovos priemonių su šia liga žinomumą.

REGISTRACIJA

Log in with your credentials

Forgot your details?