GYVENIMO BŪDAS

GYVENIMO BŪDAS

Išgirdus diagnozę „Jums – širdies nepakankamumas“ ir norint suvaldyti šią ligą ir gyventi visavertį gyvenimą, labai svarbu žmogaus sąmoningumas.

Gyvenimo kokybę pagerins: tikslus gydymosi rėžimas, savistaba, kai kurių įpročių atsisakymas bei naujų išsiugdymas. Pavyzdžiui, savijauta pastebimai pagerėja, jei ligonis iš esmės peržiūri savo mitybą (atsisako sūrių, riebių ir kaloringų produktų), liaujasi vartojęs alkoholį ir rūkęs, pradeda reguliariai mankštintis, kasdien stebi savo kraujospūdį bei suvartojamų skysčių kiekį.

© ŠIRDIES NEPAKANKAMUMU SERGANČIŲJŲ ASOCIACIJA

Kvietimas

Daug kalbame apie širdį. Tačiau svarbiausią mūsų gyvenimo variklį mes dažniausiai pamirštame ir pajaučiame tik tada, kai netekusi jėgų mūsų širdis stoviniuoja ar stukteli taip stipriai, kad tuo metu visas pasaulis slysta mums iš po kojų.

Ką daryti, kad taip neatsitiktų?

Maloniai kviečiame dalyvauti nuotoliniame edukaciniame renginyje"INFARKTUI-NE", skirtame visai visuomenei, pacientams ir jų artimiesiems, kuris vyks šių metų gruodžio 15 d. nuo 15:00 val.

Kartu paminėkime Pasaulinę miokardo savaitę ir skatinkime širdies ir kraujagyslių ligų bei kovos priemonių su šia liga žinomumą.

REGISTRACIJA

Log in with your credentials

Forgot your details?