Naujienos, Straipsniai ir istorijos

Nemokami renginiai visuomenei

pazink-savo-sirdi_600x900_banerisBirželio pirmosiomis dienomis Vilniuje vyks Šiaurės Baltijos šalių kardiologijos kongresas (Nordic Baltic Congress of Cardiology (NBCC 2017)), kuriame susirinks Jungtinių Amerikos Valstijų ir Europos kardiologijos specialistų elitas.

Šia proga birželio 2 d. nuo 10 val. vilniečių pamėgtoje vietoje – Neries upės krantinėje prie Baltojo tilto – vyks nemokami renginiai visuomenei, kurių metu ekrane bus rodoma vaizdinė informacija apie širdies ir kraujagyslių ligas, jų rizikos veiksnius, taip pat bus matuojamas kraujospūdis, cholesterolio koncentracija kraujyje, atliekama kūno sudėties analizė, vyks Kraujo centro donorystės akcija, sporto renginiai.

Taip siekiama didinti visuomenės supratingumą apie širdies ir kraujagyslių ligas. Norime atkreipti į jas dėmesį ir priminti žmonėms, kad būtina tikrintis savo sveikatą profilaktiškai, kai dar nejaučiami jokios ligos simptomai.

Kviečiame Jus, Širdies nepakankamumu sergančiųjų asociacijos narį, birželio 2 d. 12 val. pasimatyti prie asociacijos stendo. Kartu raginsime visuomenę pasirašyti Lietuvos pacientų, sergančių širdies nepakankamumu, kreipimąsi į Lietuvos politikus dėl galimybės gauti prieinamą inovatyvų gydymą. Negalintys atvykti numatytą valandą, gali atvykti jiems patogiu metu nuo 10 iki 15 val. 

Širdies nepakankamumy sergančiųjų asociacijos narius taip pat kviečiame dalyvauti nemokamuose sporto renginiuose:

10.00 val. – Rytinė mankšta
11.00 val. – Mamų mankšta su vaikais
12.00 val. – Vaizdinės medžiagos pristatymas „Pažink savo širdį“

14.00 val. – Kalanetikos treniruotė

15.00 val. – Jogos treniruotė

16.00 val. – Bėkime kartu