Naujienos

Nuotolinė konferencija “Kokybiškas gyvenimas su širdies nepakankamumu”

Nuotolinė konferencija “Kokybiškas gyvenimas su širdies nepakankamumu” – tai paskutinė 2020ųjų metų nuotolinės veiklos iniciatyva ir yra skirta visiems širdies nepakankamumu sergantiesiems ir jų artimiesiems, bei globėjams.

Šioje nuotolinėje konferencijoje norima atkreipti dėmesį į tuos, kurie yra susidūrę su širdies nepakankamumu ir paskątinti juos aktyviau rūpintis savo ar artimojo sveikata.

Lietuvoje širdies nepakankamumas per pastaruosius kelerius metus buvo nustatytas daugiau nei 120 tūkst. asmenų. Apie tai, kad širdžiai nebepakanka energijos, praneša nepaaiškinamas nuovargis, silpnumas, nežinia iš kur atsiradęs dusulys lipant laiptais ar į statesnį kalną, jausmas lyg krūtinėje kažkas plazdėtų. Šiuos simptomus gali pajusti 1 iš 5 vyresnių nei 40 metų amžiaus žmonių.

Konferencijoje bus kalbama apie širdies nepakankamumą ir COVID-19 pandemijos įtaką sergantiesiems, išgirsime visą naudingą informaciją apie širdies nepakankamumo kabinetus ir jų naudą, o taip pat ir specialistų rekomendacijas kaip padėti sau gyventi kokybiškai su širdies nepakankamumu.

Konferencijos pranešėjai:

– Širdies Nepakankamumas ir COVID-19 – Dalia Žaliaduonytė, LSMU Medicinos fakulteto Kardiologijos klinikos profesorė, LSMU Kauno klinikų Kardiologijos klinikos ir LSMU Kauno ligoninės kardiologė , LSMU Kauno ligoninės Direktorė Medicinai.

– Širdies Nepakankamumo kabinetai ir jų nauda sergantiesiems – Marta Filipova, VUL Santaros Klinikų Širdies Nepakankamumo slaugytoja.

– Širdies Nepakankamumas – kaip sąmoningai padėti sau gyventi kokybiškai – Ramunė Mazaliauskienė, Lietuvos Psichiatrų Asociacijos Prezidentė.

Nuotolinės konferencijos nuoroda bus skelbiama visuose Širdies Nepakankamumu Sergančiųjų Asociacjos socialiniuose tinkluose ir tinklalapyje www.sirdiesnepakankamumas.lt
Konferencijos trukmė: 1val. 30min.

Širdies nepakankamumo sergančiųjų asociacija nuoširdžiai dėkoja Servier Pharma Lietuva už paramą ir palaikymą, Lietuvos Kardiologų Draugijai ir Lietuvos Psichiatrų Asociacijai už malonų ir glaudų bendradarbiavimą.